MANCHESTER UNITED FC

MANCHESTER l OLD TRAFFORD

VSTUPENKY A ZÁJEZDY NA PREMIER LEAGUE - MANCHESTER UNITED FC

VSTUPENKY A ZÁJEZDY NA MANCHESTER UNITED

MANCHESTER UNITED - vstupenky a zájezdy na Manchester United. Nabízíme samostatné vstupenky na Manchester United. Na přání Vám vytvoříme zájezd na míru, dle Vašich přáních a představ. Podpořte hráče Manchesteru United!

Samostatné vstupenky
od 3 390 Kč

<b>Zájezd na míru</b><br>NA DOTAZ

Zájezd na míru
NA DOTAZ

<b>Hospitality vstupenky</b> <br>NA DOTAZ

Hospitality vstupenky
NA DOTAZ

VSTUPENKY NA MANCHESTER UNITED - SEZÓNA 2020/2021

EXECUTIVE NORTH WEST/EAST QUADRANT / KIT ROOM LOUNGE - Executive místa ve 2. patře North West, sektor NW3435/NE3426 nebo podobný, skvělý výhled na slavný Stretford End, přístup do Kit Lounge, zápasový program, vstup od 2,5h před výkopem, vlastní vstup,místa vedle sebe.

DALŠÍ KATEGORIE VSTUPENEK

INTERNATIONAL SUITE (na vyžádání) - Sedadla v sektoru W2015 + VIP hospitality (lehké občerstvení, nápoje).
VIP SALFORD SUITE (na vyžádání) - Fantastická místa executive ve 2. patře slavné tribuny Sir Alex Ferguson Stand, sektory N3413-N3416, na úrovni půlící čáry, přístup do Salford Suite lounge, zápasový program, káva/čaj o poločase, samostatný vstupe, přístup od 2,5h před utkáním, místa vedle sebe. Možnost objednání jídla po domluvě.
STANDARD (na vyžádání) - Sedadla v East Upper nebo West Upper sektorech

Sport Ticket Travel

Sport Ticket Travel s.r.o. Vám již několik let připravuje zážitky v podobě zajištění exkluzivních vstupenek a ve spolupráci s partnerskými cestovními kancelářemi i balíčky a komplexní zájezdy na ty nejžádanější sportovní a kulturní akce nejen v Evropě. 

©2020 Sport Ticket Travel s.r.o.. All Rights Reserved. Designed By Sport Ticket Travel

Search